Galant TOF Café

Tof Cafe

Op donderdag 11 mei gingen zo'n dertig vertegenwoordigers van bedrijven en maatschappelijke organisaties met elkaar in gesprek over de inzet van bedrijfsvrijwilligers bij maatschappelijke organisaties. Directeur van het Kloosterhotel Eline van Lith deed de aftrap, zij vertelde over haar ervaring rondom het sociale project Kloosterhotel De Soete Moeder.

Aansluitend kregen de aanwezigen de gelegenheid om het podium te pakken en een korte pitch te houden over hun ervaring met vrijwillige inzet door bedrijven. Onder het genot van een drankje en een hapje werden volop ideeën en en ervaringen uitgewisseld. De middag werd afgesloten met een heerlijk buffet.

Wil je tijdens het volgende TOF Café ook graag een keer het podium pakken? Stuur dan een berichtje naar ericpennings@galant.nl

Mail Eric
Tof Cafe
Altijd op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Aanmelden
Ruim veertigduizend inwoners van ’s-Hertogenbosch doen vrijwilligerswerk: dat levert heel wat mooie verhalen op. Om die te verzamelen, zwerven er vijftig Goeie Vriendenboekjes van Galant rond in de gemeente. De Goeie Vriendenboekjes worden door vrijwilligers aan elkaar doorgegeven en zullen opduiken bij stichtingen, verenigingen en ontmoetingsplekken. Lees meer Galant Goeie Vriendenboek