Inhoud
In deze workshop ga je op een creatieve manier, met papier en schilder- en tekenmaterialen aan de slag met jouw rouwproces. We maken gebruik van zowel verbale als beeldende vormen om je gevoelens en gedachten vorm te geven - ook wanneer woorden tekort schieten.
Loop je vast en merk je dat je moeilijk onder woorden kunt brengen wat er in je omgaat? De afwisseling tussen beeld en taal helpt je om dichter bij jezelf te komen en jouw verhaal op een nieuwe manier te benaderen. Je werkt individueel aan je eigen thema, maar in verbinding met anderen die ook een verlies verwerken.
Van een cursist: "Het werken met creatieve vormen roepen bij mij gedachten op en zetten mij op een bepaalde manier aan het denken. En dit alles wordt niet bij mij 'wakker' geroepen in een gesprek over rouw, verdriet en verlies."
Voor wie
Voel jij dat je een steuntje in je rug kunt gebruiken? Wil je een stap vooruit maken in je rouwproces? Dan is deze workshop speciaal voor jou.
Wij zorgen voor alle materialen voor het creatieve deel en voor pen en papier. De workshop-locatie is rolstoeltoegankelijk. Heb je ondersteuning nodig om de workshop voor jou toegankelijk(er) te maken, dan horen we dat graag via info@galant.nl.
Je kunt gratis parkeren in de Rogier van der Weydenstraat en de zijstraten. En op onze eigen parkeerplaats naast het Farent gebouw.
Paula God is rouwexpert en buddy. Haar missie is om rouw weer te verweven met het leven - als een natuurlijke, wezenlijke ervaring die gezien en gedeeld mag worden. In tijden van verlies is zij er voor je: om te luisteren nar jouw verhaal, om bij je te staan als het stormt en om praktische handvatten aan te reiken wanneer je die nodig hebt. Meer info vind je op: www.acircleoflife.nl
Datum: | 26 september 2025 |
Tijd: | 13:00 - 16:00 uur |
Kosten: | € 10,00 |